Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Дніпровська районна організація ВО "Батьківщина" Дніпропетровської області

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ


28 і 29 серпня в усіх населених пунктах Україні пройшли акції пам’яті жертв “Іловайського котла”. Рівно 3 роки тому батальйони українських бійців потрапили в оточення під Іловайськом, який вони за два з половиною тижні боїв так і не змогли взяти під свій контроль. На Донеччині в оточенні опинилися кілька тисяч українських військових як із частин ЗСУ, так і з добровольчих батальйонів. За даними Генштабу ЗСУ, в “Іловайському котлі” загинули 366 українських військовослужбовців (волонтери називають куди більшу цифру), 429 воїнів отримали поранення, ще 300 осіб потрапили в полон.
29 серпня в місті Підгородне громада разом із представниками Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина» вшанували пам’ять українських військових, які загинули під час однієї із наймасштабніших операцій українсько-російської війни – під час Іловайської операції. Біля дошки пам’яті загиблих Героїв АТО були поставлені свічки та квіти. Пам’ять загиблих вшанували гіркою хвилиною мовчання.
«Іловайський котел» у наших літописах залишиться як величезна трагедія і водночас – приклад героїзму і самовіддачі тих людей, які попрощались із життям, та тих військових, які дивом повернулися додому живими. Ми пам’ятаємо кожного Героя, який загинув у боротьбі за Вільну Україну

Напишіть відгук