Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Дніпровська районна організація ВО "Батьківщина" Дніпропетровської області

ПОДВИГ ГЕРОЇВ НЕТЛІННИЙ


До Дня Перемоги в селі Балівка біля пам’ятника Скорботній матері пройшов мітинг пам’яті та пошани за участі громади села, ветеранів Другої світової війни. До цих урочистостей долучився депутат районної ради Віктор Міщенко, голова Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина» разом із членами Балівської первинної партійної організації ВО «Батьківщина».
Хвилиною мовчання й покладанням квітів присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів. Школярі підготували святковий концерт. Зі словами вітань і скорботи, які лунали цього дня, виступив Віктор Міщенко: «72 роки тому наш народ здобув Перемогу, виявивши стійкість, самопожертву і масовий героїзм, вистояв у смертельному двобої, захистив рідну землю, зупинив ворожу навалу в ім’я свободи й щасливого майбуття. Невпинний плин десятиліть не в змозі стерти в народній пам’яті радість Великої Перемоги. Цими днями ми складаємо шану всім, хто наближав Перемогу ратним подвигом, трудовою вахтою біля верстата, сміливими діями в тилу окупантів. Бажаю всім міцного здоров’я, миру та злагоди, добра й затишку кожній родині, наснаги для того, щоб зробити рідний край заможним і процвітаючим, а Україну – сильною та достойною європейською державою».
Скільки б років не відходило в вічність, але людська пам’ять буде берегти в глибинах те, що змушує серце не лише озватися радістю, а й здригнутися від невгамовного болю тих, чиє життя було коротким, обірваним війною. Овіяна нетлінною вдячністю нащадків, переможна весна кладе нам на плечі гарячі сонячні долоні й наказує: «Слухайте! Дивіться! Пам’ятайте!».

Напишіть відгук