Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Дніпровська районна організація ВО "Батьківщина" Дніпропетровської області

ПРЕКРАСНИЙ СВІТ ПОЕЗІЇ

До Міжнародного дня поезії в бібліотеці села Степове була організована ілюстрована виставка книжок «Прекрасний світ поезії» в якій активну участь взяли члени Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина».
Учасниками акції стали люди різного віку, об’єднані любов’ю до поетичного слова. Після вступного слова, що розповідає про історію виникнення всесвітнього свята, до уваги слухачів були представлені безсмертні твори видатних українців – Тараса Шевченка, Лесі Українки та інших.
А для наймолодших читачів та учнів початкових класів бібліотекар Сніжана Бородавка підготувала виставку «По землі ходила казка». Діти зацікавлено слухали уривки з українських народних казок та казок народів світу. Після прочитаного діти жваво обговорювали почуте, робили висновки, які герої сподобались та які вчинки, а які викликали осуд. Усі дійшли згоди, що казки різні та одне для них спільне – перемога добра.
Створення віршів можна порівняти з польотом птаха. Навчитися цьому неможливо, а от навчитися розуміти поезію під силу кожному.
Дніпровська районна організація ВО «Батьківщина» закликає всіх «Любіть поезію, читайте вірші, вони зроблять наше життя яскравішим, багатшим і приємнішим!»

 

 

 

Напишіть відгук