Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Дніпровська районна організація ВО "Батьківщина" Дніпропетровської області

МРІЇ МАЛЕЧІ ЗБУВАЮТЬСЯ

| 0 Коментарів

Днями члени ВО «Батьківщина» Обухівської первинної партійної організації об’єднались у єдиному патріотичному поклику та благородній справі – облаштування дитячого майданчика для обухівської малечі. Встановлювали цей дитячий комплекс усі разом – батьківська громада спільно з підростаючим поколінням. Татусі копали канавки, матусі розфарбовували турніки, діти порались із пісочницею. На кожне свято всі чекають подарунків, а особливо малеча. Тож День захисту дітей стане особливим святом із власним казковим містечком, де маленькі громадяни Обухівської громади зможуть досхочу бавитись, набиратись сил та здоров’я. Завдяки спільним зусиллям, дитячі мрії про майбутній ігровий майданчик стануть реальністю. Звісно, попереду ще багато роботи зі встановлення гойдалок, гірок, але початок покладений і всі налаштовані на нові завдання, які обов’язково будуть виконані людьми, які роблять справи, а не просто обіцяють.
Члени ВО «Батьківщина» переконані, що маленькі хлопчики та дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи з боку дорослих, бо вклад у наших дітей – це наше майбутнє.

Цілком можливо, що наступні покоління ніколи не побачать пенсійних виплат, – Вадим Івченко

| 0 Коментарів

<div style=”position:relative;height:0;padding-bottom:56.25%”><iframe src=”https://www.youtube.com/embed/GyEpA6QgZMY?ecver=2″ width=”640″ height=”360″ frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen></iframe></div>

День вишиванки

| 0 Коментарів

Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її надягають на свята або визначні дати.

УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ – НЕ ТОВАР

| 0 Коментарів


«Батьківщина» проводить Всенародний референдум і збирає підписи на заборону продажу сільськогосподарської землі. З цього приводу днями на площі Героїв Майдану відбувся мітинг за ініціативи Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина». Члени Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина» також взяли участь в акції проти продажу українських земель, адже питання землі сьогодні є питанням номер один. Продаж сільськогосподарської землі в сьогоднішніх умовах є злочином проти національної безпеки, бо стаття 13 Конституції говорить про те, що земля є надбанням українського народу.

Влада готує українцям чергові неприємні сюрпризи, – Юлія Тимошенко

| 0 Коментарів

<div style=”position:relative;height:0;padding-bottom:56.25%”><iframe src=”https://www.youtube.com/embed/OOPy18MFPYU?ecver=2″ width=”640″ height=”360″ frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen></iframe></div>

ПОДВИГ ГЕРОЇВ НЕТЛІННИЙ

| 0 Коментарів


До Дня Перемоги в селі Балівка біля пам’ятника Скорботній матері пройшов мітинг пам’яті та пошани за участі громади села, ветеранів Другої світової війни. До цих урочистостей долучився депутат районної ради Віктор Міщенко, голова Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина» разом із членами Балівської первинної партійної організації ВО «Батьківщина».
Хвилиною мовчання й покладанням квітів присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів. Школярі підготували святковий концерт. Зі словами вітань і скорботи, які лунали цього дня, виступив Віктор Міщенко: «72 роки тому наш народ здобув Перемогу, виявивши стійкість, самопожертву і масовий героїзм, вистояв у смертельному двобої, захистив рідну землю, зупинив ворожу навалу в ім’я свободи й щасливого майбуття. Невпинний плин десятиліть не в змозі стерти в народній пам’яті радість Великої Перемоги. Цими днями ми складаємо шану всім, хто наближав Перемогу ратним подвигом, трудовою вахтою біля верстата, сміливими діями в тилу окупантів. Бажаю всім міцного здоров’я, миру та злагоди, добра й затишку кожній родині, наснаги для того, щоб зробити рідний край заможним і процвітаючим, а Україну – сильною та достойною європейською державою».
Скільки б років не відходило в вічність, але людська пам’ять буде берегти в глибинах те, що змушує серце не лише озватися радістю, а й здригнутися від невгамовного болю тих, чиє життя було коротким, обірваним війною. Овіяна нетлінною вдячністю нащадків, переможна весна кладе нам на плечі гарячі сонячні долоні й наказує: «Слухайте! Дивіться! Пам’ятайте!».

СВЯТО ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ

| 0 Коментарів

Біля святого місця – пам’ятного знаку воїнам Другої світової війни, який розташований у селищі Слобожанське на площі біля районного Будинку культури, серед весняного буйства цвітіння й малинового співу птахів відбувся мітинг пошани, присвячений Дню Перемоги. З кожним роком це свято збирає все більше людей. З глибоким розумінням значення цієї події в історії нашої країни все більше збирається молоді та діток із квітами в руках. До цієї значимої події в житті кожного українця приєднались і члени Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина» разом із головою ДРО ВО «Батьківщина», депутатом районної ради VII скликання Віктором Міщенко, щоб згадати воїнів, що не повернулись із кривавих боїв, і низько вклонитися сивочолим ветеранам, молодість яких промайнула в боях.
Почесних гостей цього дня шанували словами вдячності, святковим концертом, традиційною солдатською кашею.
Більше 20 мільйонів наших побратимів загинуло у тій страшній війні. Це означає, що кожен восьмий житель нашої країни пав «смертю хоробрих». Присутні хвилиною мовчання віддали дань пам’яті минулим рокам. Вони згадали всіх полеглих воїнів, жителів і трудівників тилу, в’язнів концтаборів, матерів і вдів. До пам’ятного знаку в безмовній тиші лягли букети живих квітів. В ім’я миру в небо були випущені повітряні кульки. Нехай вони невагомі летять у височінь, сповіщаючи про те, що більше смертей нам не треба, ми хочемо миру й злагоди в нашій державі. Бо сьогодні спокій і впевненість у завтрашньому дні – найцінніше й найголовніше, що має зберігати людство. Адже саме мир є вісником щастя, добра й любові.

 

З ПОШАНОЮ ДО ВЕТЕРАНІВ

| 0 Коментарів


До дня пам’яті та примирення в Україні й 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі на території Сурсько-Литовської сільської ради відбувся суботник. До благородної місії з наведення чистоти й порядку активно долучились члени Дніпровської районної організації ВО “Батьківщина”. У центрі села були викрашені лавочки, дитячий майданчик приведен до ладу, вивезене сміття та побілені бардюри. Члени Дніпровської районної організації ВО “Батьківщина” переконані, що в чистому середовищі приємно жити й легше дихається. Тож не стоїмо осторонь, а долучаймося до захисту України від бруду й сміття. Зробимо світ прекраснішим, особливо в такі шанобливі травневі дні перед річницею Другої світової війни!