Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Дніпровська районна організація ВО "Батьківщина" Дніпропетровської області

В ІМ’Я МИРУ

На честь Дня шанування учасників бойових дій на території інших держав, та 28-ої річниці з дня виведення радянських військ із Афганістану, в залі районного будинку культури відбувся святковий концерт.
Свої почесні місця в урочисто прикрашеній залі зайняли воїни-афганці, учасники АТО, представники духовенства, громадськості, члени Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина».
Перед присутніми та побратимами виступив Дмитро Чалий, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, член Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина»: «Сьогодні ми шануємо воїнів всіх часів, які свято виконують свій військовий обов’язок перед державою. Ця зустріч нехай стане доброю традицією збиратись разом всім, хто пройшов пекло війни, та пліч-о-пліч підтримувати один одного – пам’ятати про загиблих, піклуватись про живих».
З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ої річниці виведення військ з Афганістану від
імені голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергія Червонописького були вручені Грамоти.
Підтримати мужніх героїв тієї далекої неоголошеної війни завітали Олександр Білоконенко, голова районної ради ветеранів, Галина Кузьменко, мер міста Підгородне, мати Андрія Савчука, Героя, який захищав Україну і не повернувся додому з Іловайську: «Війна в усі часи – це розруха, страшенна біда для родин, в яких батьки й матері сивіють, ховаючи своїх дітей, сиротіють діти, вдовами стають жінки». Гіркою хвилиною мовчання під звуки метроному присутні на заході вшанували пам’ять тих, хто поліг в афганських ущелинах та прилетів на Україну в «чорному тюльпані».
Виступами патріотичного значення воїнам-захисникам цього дня концертну програму дарували вихованці Підгородненського будинку культури та гурт «Контингент» з м. Лубни.
Дніпровська районна організація ВО «Батьківщина»: «Кланяємося тим, хто з кривавих доріг війни повернувся живим, хоча з пораненою душею. Пам’ятаємо полеглих. Теплими словами вдячності хочемо подякувати нашим землякам за чесне виконання військової присяги, за захист в усі часи і блакитне небо над головою».

Напишіть відгук