Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Дніпровська районна організація ВО "Батьківщина" Дніпропетровської області

ВІЗИТ ІВАНА КИРИЛЕНКА


Днями в Дніпровському районі, а саме селищі Слобожанське, сталась знакова подія, на яку члени Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина» чекали з нетерпінням – візит заступника голови партії «Батьківщина», народного депутата Івана Кириленка. Також до заходу долучились Валентина Солоха, перший заступник голови ДОО ВО «Батьківщина», та Андрій Козар, заступник голови ДОО ВО «Батьківщина» по роботі з депутатами та депутатськими фракціями, батьківщинівці районих ППО. У ході зустрічі Віктор Міщенко, голова ДРО ВО “Батьківщина”, звітував про роботу Дніпровської районної організації за квітень-травень 2017 року, роботу депутатів всіх рівнів. Івана Григоровича цікавило питання про те, як відбувається підбір кандидатів в депутати до об’єднаних територіальних громад району, зокрема політики обговорювали майбутнє об’єднання Любимівської сільської ради з Дібровською громадою Синельниківського району.
Також розглядалось питання про суспільно-політичну ситуацію в країні. Перший заступник Голови партії «Батьківщина» зазначив, що всі важливі державні питання мають вирішуватися тільки на всеукраїнських референдумах. «Має відбутися всенародний референдум щодо продажу сільськогосподарської землі, та розпорядження надрами», – про це заявив народний депутат Іван Кириленко. Пропозиція «Батьківщини» не продавати за копійки паї, а розвивати орендні відносини, вчитись ефективно господарювати та створити фермерський банк, який дає кредит місцевій громаді під 3,5%. Тому зараз активно йде збір підписів громадян країни щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення.
А ще Іван Кириленко наголосив, що чинний основний закон як Конституція становлення вже вичерпав себе. Стаття Конституції України про те, що народ є джерелом та носієм влади сьогодні, в 2017 році, не відповідає дійсності: влада живе одним життям, люди – іншим. Люди зневірені через те, що виключені з процесу державотворення. За словами Кириленка, згідно із соціологічними дослідженнями, в Україні цифра постійно незадоволених життям досягла 70%. Політик зауважив, що в усьому цивілізованому світі влада – це тільки слуги народу, це люди та інституції, які виконують делеговані повноваження, а влада належить народу.
Іван Кириленко навів приклад Швейцарії, де кожного місяця відбувається референдум і всі ключові питання держави вирішує народ, слово якого – це закон.
«Трикутник стабільності «влада – громадянське суспільство – бізнес» є рівноцінним, і ніхто нікого не пережимає, а головним механізмом рівноправності цього трикутника є постійний діалог роботодавців, громадських організацій і влади. Перевага влади в цьому трикутнику призводить до деспотизму і адміністративної системи, перевага бізнесу призводить до олігархії, а перевага громадянського суспільства дає вулицю. Колись класик сказав: якщо ти не чуєш глас народу, ти почуєш рев натовпу», – зауважив народний депутат від «Батьківщини».
У кінці зустрічі відбувся діалог Кириленка з членами Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина»: запитання – відповідь. Кожен охочий мав змогу долучитись до обговорення.
Віктор Міщенко подякував за змістовну промову та плідну зустріч Іванові Кириленку та пообіцяв докласти максимум зусиль за для того, щоб ідеали й переконання партії донести до кожного жителя Дніпровського району.

Напишіть відгук