Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Дніпровська районна організація ВО "Батьківщина" Дніпропетровської області

Засідання Бюро Дніпровської районної організації ВО “Батьківщина”

9 лютого 2017 року відбулось засідання Бюро Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина». На заході були присутні члени КРК (контрольно-ревізійної комісії), Бюро та голови первинних партійних організацій сіл Дніпровського району.
Згідно порядку денного були підведені підсумки роботи Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина» за 2016 рік. Минулий рік видався плодотворним для батьківщинівців та сповнений добрими справами (відео сюжет розміщений у соціальній мережі Facebook на сторінці Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина»).
Не зупиняючись на досягнутому, однопартійці обговорили плани роботи на найближчий час, намітили нові заходи для вирішення важливих питань населення та напрямки з агітаційно-пропагандистської роботи. Це й проведення урочистостей та привітань, присвячених державним святам, прибирання територій (розчистка снігу, льодового покриву, обрізка сухостійних аварійних дерев). Велику увагу на засіданні Бюро приділили волонтерській діяльності, учасникам АТО та опікуванню незахищеними верствами населення Дніпровського району, в тому числі, шефство над вихованцями Малого групового будиночку «Мій дім».
Також під час засідання Бюро обговорили проблеми, якими сьогодні насичені будні українців, а саме, постачання неякісного газу для населення ПАТ «Дніпрогаз» та встановлення будинкових лічильників без згоди мешканців багатоповерхівок. Вирішено: тримати на контролі це питання та в разі необхідності звертатись до Олени Плахотник – депутата обласної ради від «Батьківщина», яка очолила комісію з перевірки якості газу.
Окремим блоком на засіданні Бюро розглядалось питання щодо майбутніх виборів на території об’єднаних територіальних громад Дніпровського району в 2017 році. Тому керуючись листом № 04-16-029 від Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» розпочатий процес підборів кандидатів у депутати та кандидатів на посади голів місцевих рад до відповідних ОТГ. Також Дніпровською районною організацію ВО «Батьківщина» – членами Слобожанської ППО розпочатий процес підготовки до квітневих виборів у Слобожанській ОТГ – вибори депутата на округ №2 та старости в село Степове (розпорядження сесії Слобожанської ОТГ № 682/VII).
На засіданні Бюро Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина» прийнято шість нових членів партії.

Напишіть відгук