Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Дніпровська районна організація ВО "Батьківщина" Дніпропетровської області

Подаруй дитині посмішку

День святого Миколая – найчарівніше з різдвяних свят. Напередодні казкового дня, дітки пишуть листи святому Миколаю й чекають на подарунки. Й безперечно, це улюблене свято для всіх дітлахів, які з нетерпінням чекають від Миколайчика подаруночка. А особливо, малеча, позбавлена батьківського піклування. Цим діткам, безперечно, потрібна увага й турбота з боку дорослих.

В ролі Святого Миколая для дітей-сиріт малого групового будиночку “Мій дім”, вже четвертий рік поспіль,  виступають  заступники голови Дніпровської районної організації ВО “Батьківщина” Акімова Вікторія Миколаївна, депутат Слобожанської селищної ради й Козар Раїса Степанівна. «Чужих дітей не буває», – переконані  турботливі жіночки,  й поспішають із     подарунками до дітей на свята. Так і цьогоріч, нас в груповому будиночку радо зустріли вже знайомі оченята –  допитливі й щирі. А як вони раділи подарункам – солодощам зі скарбничкою! Швиденько з’ївши цукерки, дітки побігли складати до скриньки свої накопичені гроші. Ми дуже раді, що принесли до їхньої оселі частинку світла, добра й позитивні емоції.

Сьогодні малий груповий будиночок “Мій дім”, налічує 11 дітей, і кожен із них – особистість, цікава й глибоко мисляча.  В невимушеній обстановці, дорослим друзям діти розповідали свої плани на майбутнє, ділилися успіхами в навчанні, мріями та сподіваннями. Ми дуже хочемо, щоб все, про що сьогодні мріють вихованці малого групового будиночку “Мій дім”, неодмінно здійснилось. Щоб цьогорічні випускники, поступили до вишів і отримали бажану освіту, й гідно влаштували своє доросле життя. А у малечі нехай буде щасливе дитинство, сповнене незабутніми яскравими й барвистими митями. А найголовніше, щоб кожен із цих дивовижних дітлахів знайшов свій власний затишний будиночок, із люблячою родиною.

Їм так не вистачає маминої ласки. Хоч ми не в змозі наділити дітей батьківським піклуванням, та в наших силах подарувати часточку своєї уваги й тепла, дітям, які цього потребують. Адже дива творити дуже легко. Двері малого групового будиночку “Мій дім” завжди відкриті для людей з чуйним серцем.

Напишіть відгук